VR клуб на Оболоні

Віртуальний світ ближче, ніж ти думаєш

Fancy Skiing

Час
Гравці
Жанр
Рекомендований вік
60 хв
1 гравець
Спорт
7+

Швидкісний спуск із засніжених гірських вершин - заняття непросте і вкрай екстремальне, у віртуальній реальності ускладнюється додатковими перешкодами, які потрібно об'їжджати або навіть перестрибувати, спритно маневруючи ... Відкрийся швидкості! Fancy Skiing VR - симулятор лиж у віртуальній реальності, де можна змагатися з друзями, проїжджаючи трасу далі з усіх, або заробляючи якомога більше додаткових балів (у той час як земля йде з під ніг!) Механіка руху здійснюється аналогічним реальним лижам чином: відштовхуємося палицями-контролерами і набираємо темп. Нахили вправо-вліво головою - минаємо перешкоди на шляху. Ну, і химерні елементи на зразок стрибків з трамплінів, олені, що пробігають повз, тільки додають грі ефектності.


Tilt brush

Час
Гравці
Жанр
Рекомендований вік
60 хв
1 гравець
Симулятор
7+

Tilt Brush- унікальна програма 3D-малювання. З її допомогою ви можете будувати будинки, малювати персонажів і обставляти кімнату меблями. Цікаво, що полотном у віртуальній реальності стає весь простір навколо, тому будь-яка картина трьохмірна. Матеріали для фарб теж різноманітні і незвичайні: іскри, язики полум'я, краплі дощу або зірки. Картина перестає бути статичною, перетворюючись в динамічний об'єкт.


Arizona Sunshine

Час
Гравці
Жанр
Рекомендований вік
60 хв
1-4 гравця
Хоррор
16+

Происходящее моментально переносит игрока в пустыню штата Аризона: здесь важно выжить, сражаясь в кровопролитных боях с ордами зомби. Это возможность окунуться в эпицентр зомби-апокалипсиса и получить реалистичные впечатления от участия в драках и перестрелках с ожившими, агрессивно настроенными мертвецами.Игроку предстоит непростая борьба за жизнь посреди потрясающих пейзажей жаркой пустыни и зловещих каньонов, глубоких подземных шахт и заброшенных туннелей. В игре можно отыскать оружие, паек и боеприпасы: используйте в сражениях против зомби все, что можете. В новой виртуальной реальности вы сможете найти таких же потерпевших, выживших в непростой обстановке.


Elven Assassin

Час
Гравці
Жанр
Рекомендований вік
60 хв
1-4 гравця
Шутер
7+

Візьміть лук і вбивайте Орди орків в епічної грі віртуальної реальності Elven Assasin. Ви можете отримувати задоволення поодинці або об'єднатися з іншими гравцями в режимі онлайн кооперативу, але будьте обережні! Адже в вас летять кинуті орками величезні сокири.Ціна

Ціна вказана за одну людину. За цей час Ви встигнете пройти інструктаж і спробувати декілька ігор.


60 хвилин

(У будні дні до 19:00)

200 грн

За один шолом

60 хвилин

(У будні дні після 19:00)

250 грн

За один шолом

60 хвилин

У вихідні дні

250 грн

За один шолом


Забронювати гру


1. Оберіть дату

2. Оберіть час


3. Введіть свої дані
Ім'я*
Ціна 200 грн

Не визначились із датою та часом? Зателефонуйте по телефону +38(063)-507-82-52 і ми із задоволенням підберемо гру для Вас.Наші переваги


ПОВНЕ ЗАНУРЕННЯ

Технології HTC Vive дають відчуття повного занурення у віртуальну реальність.

БІЛЬШЕ 50 ІГОР

В нашій колекції більше 50 ігор - від зомбі апокаліпсису до занурення на дно океану! Кожен знайде собі гру до душі.


ДОСТУПНА ЦІНА

Ви відкриєте для себе світ віртуальної реальності за доступною ціною - від 200 грн/год, а також постійні акції і програми лояльності.

ГРАЙТЕ КОМПАНІЄЮ

Прикрийте спину своїм друзям або навпаки - бийтеся з ними. У нас можна грати у команді до 4-х чоловік


ОРЕНДА КЛУБУ

У великій компанії Вам не буде нудно! Орендуйте клуб і грайте у найцікавіші ігри з нашої колекції!

ЗАЛ ІЗ PS4

Втомилися від віртуальної реальності? У нашому клубі на Вас чекає зал із PS4 і каталог із більш ніж 50 іграми на будь-який смак!


ЗРУЧНА ЛОКАЦІЯ

Клуб віртуальної реальності знаходимося в п'яти хвилинах від станції метро Мінська

ПАРКІНГ

У нас завжди знайдеться місце, щоб припаркуватися.


Контакти

м.Київ, пр-т Героїв Сталінграда, 24


+38(063)-507-82-52